تبلیغات
بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری/تصویری مزایای بسیار زیادی مانند برندسازی سریع تر، یافتن مخاطبان علاقه مند به نوع کالا یا خدمات شما، و .. دارد. دلیل اینکه برندهای بزرگ هزینه زیادی صرف تبلیغات بنری می کنند این است که این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی، کالا و خدمات خود را به شکل صحیحی به مخاطبان مرتبط معرفی می کند.

تطبیق پذیری در ارائه

در تبلیغات بنری شما تنها محدود به یک عکس ثابت نیستید، بلکه می توانید از انواع مختلف رسانه مثل ویدئو، صوت، انیمیشن، و اسلایدشو برای تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب استفاده کنید. ابزارهای مختلفی برای کاهش سایز این گونه محتواها وجود دارد که به شما اجازه می دهد بدون نگرانی راجع به کندشدن وبسایت، از این رسانه های مختلف برای جذاب کردن تبلیغات خود استفاده کنید.

به رسمیت شناخته شدن برند تجاری

گرچه تبلیغات بنری باعث افزایش آنی بازدید می شود، اما یکی از اهداف اصلی آن در به رسمیت شناخته شدن برند تجاری است حتی اگر بازدیدکنندگان صفحه بر روی تبلیغ شما کلیک نکنند.

بنابراین اگر می خواهید در مدت زمان اندک، بازدهی بالایی داشته باشید، تبلیغات بنری یکی از بهترین گزینه ها می باشد. برای مشاهده تعرفه تبلیغات بنری در سایت های پربازدید به این لینک مراجعه کنید و برای دریافت مشاوره در رابطه با تبلیغات بنری با شماره 09125518467 تماس بگیرید.

مقالات تبلیغات بنری

4 راز طراحی بنر که باعث افزایش کلیک و فروش می شود

اکثر افراد فکر می کنند تبلیغات بنری فقط شامل طراحی ها و گرافیک های خیره کننده یا متریک هایی مثل CTR و CPM است. در حالی که این اشتباه است. تبلیغات بنری، تحت تاثیر قرار دادن احساسات است. ایجاد پلی بین پیام تبلیغاتی و خواسته های مشتری است. شما می توانید زیباترین بنر روی کره زمین را داشته باشید اما اگر ندانید که از نظر روانشناسی چه چیز مخاطب شما را وادار می کند تا پول های داخل جیبش را خرج کند، هیچ فایده ای ندارد.

۳ نکته در طراحی بنر که باعث دیده شدن تبلیغ شما می شود

سال ۲۰۱۵، سال “بازاریابی محتوایی” و “تبلیغات بنری دیگر مرده است” بود. صحبت های بسیاری راجع به اینکه چرا تبلیغات بنری دیگر فایده و تاثیر گذشته را ندارد و اینکه باید فرم تبلیغات آنلاین عوض شود شنیده ایم. در حالی که به عقیده ما تبلیغات بنری هنوز همان اثرات گذشته را دارد و سال های سال نیز خواهد داشت. اما تنها افرادی از تاثیرات شگرف و بی نظیر تبلیغات بنری بهره می برند که ازعنصر اصلی خلاقیت استفاده کنند

منابع آموزشیویدئویی

آموزش ساخت بنر گرافیکی در فتوشاپ

زیرنویس فارسی این ویدئو به زودی آماده خواهد شد

آموزش ساخت بنر انیمیشن متحرک در فتوشاپ

آموزش ساخت بنر انیمیشن متحرک در فتوشاپ - حرفه ایی . انیمیشن,فیلم آموزشی ساخت بنر با فتوشاپ,آموزش ساخت بنر متحرک,ساخت بنر متحرک

چند نکته در طراحی بنر

یکی از اشتباهات رایج در طراحی بنر، شلوغ کردن بیش از حد بنر است. اغلب تبلیغ کنندگان سعی می کنند در یک تلاش ناموفق حجم زیادی از اطلاعات را در داخل یک بنر بگنجانند که این کار نه تنها سودی ندارد بلکه این حجم عظیم از داده ممکن است اصلا برای مخاطب جذابیتی نداشته و ناخودآگاه و بر اساس یک پیش فرض ذهنی به سرعت از آن عبور کند. در هر تبلیغ بنری شما تنها یک ثانیه فرصت دارید تا نگاه مخاطب را به خود جذب کرده و موثر واقع شوید. همانطور که می دانید اغلب بنرها کوچک هستند و فضای اندکی برای نمایش دارند. پک کردن اطلاعات در یک متن کوچک و ناخوانا هیچ تاثیری در ذهن مخاطب نمیگذارد. همچنین اضافه کردن تصاویر زیاد و پیچیده نیز همان تاثیر منفی را خواهد گذاشت.

همیشه فرض بر این است که تبلیغاتی که حاوی تصویر هستند نتایج بهتری به بار خواهند آورد. برخی مواقع این امر صحیح است ولی گاهی اوقات نتیجه عکس دارد. گنجاندن تصاویر تصادفی و رندم که هیچ کمکی به توضیح برند شما نمیکنند یکی از اشتباهات رایج در طراحی بنر هاست. همیشه تصور می شود که با در نظر گرفتن فضای کم تبلیغات بنری، استفاده از تصویر موجب جلب توجه مخاطب می شود، اما گاهی اوقات یک بنر ساده با رنگ های روشن و جذاب و یک یا چند آیکون و متن می تواند از یک بنر با تصاویر زیاد، جذاب تر باشد. اما استفاده از تصویر در زمان و مکان مناسب در بنر، نیز می تواند ارتباط موثری با مخاطب برقرار کند.