گسترش کسب و کار در زمینه طراحی و دیزاین

فرقی نمی کند شما یک طراح فریلنسر باشید، یا در یک شرکت طراحی کار کنید، کمک به رشد کسب و کار و افزایش مشتریانتان همواره اهمیت دارد، اما اکثر افرادی که در زمینه طراحی فعالیت می کنند این موضوع را نادیده گرفته و به زمان های بعد موکول می کنند. این مقاله ۱۱ نکته برای رشد تجارت شما در زمینه طراحی بیان می کند.

روش های گسترش کسب و کار در زمینه طراحی :

یک سخنرانی رایگان ارائه دهید

وقتی در یک نمایندگی تبلیغاتی کار می کردم، نیاز داشتیم که مشتری بیشتری داشته باشیم. یکی از بهترین کارهایی که انجام می دادیم برگزاری سخنرانی یا همایش رایگان برای یک گروه محلی از صاحبان کسب و کار بود. در آن سخنرانی، اهداف، نمونه کارهایی که انجام دادیم، و… را ارائه کردیم. بسیاری از کسب و کارهای محلی پس از پایان همایش به سمت ما آمدند و درخواست اطلاعات بیشتری کردند.

 

تخصص خود را نشان دهید

تخصص، کلید موفقیت یک طراح است. آیا شما بهترین طراح لوگو در شهرتان هستید؟ شاید شما مهارت خوبی در طراحی سایت با وردپرس یا جوملا داشته باشید. شاید شما سریع ترین و معتمد ترین طراح شهرتان باشید. تخصص شما هرچه که باشد برای بازاریابی و معرفی آن وقت بگذارید. من اخیرا مشتریان زیادی پیدا کردم به دلیل اینکه متوجه شدم اغلب طراحان وب در منطقه ما فقط وب سایت های استاتیک HTML طراحی می کنند. مشتریان کم کم خسته می شدند زیرا مجبور بودند برای یک بروزرسانی ساده با کلی کد دست و پنجه نرم کنند. من شروع کردم به ارائه یک خدمت جدید (طراحی سایت با وردپرس) که کاربران به راحتی می توانستند بدون داشتن دانش کد نویسی مطالب سایت خود را بروزرسانی کنند.

یک کتاب بنویسید

می دانم الان فکر می کنید که نوشتن یک کتاب ممکن است ماه ها زمان ببرد. اما صبر کنید، تصور کنید کتابی با این عنوان نوشته اید : “۱۰ اشتباهی که کسب و کار شما در زمینه وب مرتکب می شود” یا چیزی شبیه این. این کتاب ممکن است ۱۵۰۰ کلمه ای باشد و می توانید این کتاب را بین صاحبان کسب و کارهای کوچک پخش کنید. می توانید شماره تماستان را پشت جلد کتاب بنویسید. همانطور که مشتریان کتاب را می خوانند، فکر می کنند که شاید دارند اشتباهاتی را مرتکب می شوند و وقتی تصمیم میگیرند که یک طراح جدید برای رفع مشکلاتشان استخدام کنند حدس بزنید به چه کسی روی می آورند؟ به مغز اصلی پشت این عملیات! همان فردی که کمک کرد که به اشتباهاتشان پی ببرند : شما. 

طراحی سایت

این لیست ادامه دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *