تبلیغات
اینترنتی

خدماتتبلیغات اینترنتی

ایمیل مارکتینگ

از جمله روش های کم هزینه و در عین حال پر بازده می توان به ایمیل مارکتینگ اشاره کرد. چارت کلی این برنامه به این صورت می باشد که نوع کالا و خدمات و محصولات شما از طریق بانک ایمیل های فعال ما به سمع و نظر قشر وسیعی از مخاطبین هدف شما می رسد.

تبلیغات پست ثابت

پست ثابت چیست ؟ به اولین مطلبی که در سایت شما قرار میگیرد پست ثابت می گویند. پست ثابت تاثیر بسزایی در دیده شدن تبلیغ دارد چرا که با وجود بروزرسانی های مکرر، تبلیغ در بالاترین نقطه سایت قرار دارد و بازدیدکنندگان پس از ورود به صفحه وب با اولین مطلبی که مواجه می شوند آگهی شماست. فلسفه استفاده از پست ثابت کمک به دیده شدن مداوم یک مطلب برای مدت چند روز است و باعث افزایش هرچه بهتر رنکینگ شما در گوگل می شود.

تبلیغات بنری

پرکاربرد ترین و پراستفاده ترین روش تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری است. استفاده از ابزارهای جدید و پیشرفته مانند photoshop و illustrator باعث افزایش جذابیت های کرافیکی این نوع از تبلیغ و در نتیجه جذب بیشتر مخاطبان و مشتریان شده است. بنابراین این نوع از تبلیغات تاثیر بسزایی در معرفی محصول و کسب کار شما در عرصه جهانی اینترنت خواهد گذاشت. برای مشاهده تعرفه تبلیغات بنری به بخش تعرفه ها مراجعه کنید.

تبلیغات صدا و سیما

تبلیغات در صدا و سیما به شما این امکان را می دهد که تجارت و محصول خود را به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبان برسانید. در واقع بدینوسیله می توانید به خوبی نشان دهید محصول شما چه ویژگی هایی دارد و چگونه کار می کند

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی دستگاه موبایل پدیدار می شود. توسعه دهندگان اپلیکیشن می توانند آنها را در هر زمانی ارسال کنند، و نیازی نیست که کاربران برای مشاهده این پیام ها حتما اپلیکیشن را باز کرده و یا در حال استفاده از موبایل باشند. به وسیله پوش نوتیفیکیشن می توانید تبلیغات متنی و کوتاه (و مرتبط) خود را به سمع و بصر مخاطبانتان برسانید و آنها را از آخرین بروزرسانی ها و اخبار درمورد کالا و خدمات خود با خبر سازید.